17-02-2019, imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Lukasz


Aktualności

VI Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP - 2015
Autor: Łukasz , 2018-06-13 08:24:36

Serdecznie zapraszamy druhny i druhów na VI Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarniczą Strażaków OSP, która odbędzie się w dniach  08  i  09 września 2018 roku w Kluszkowcach gmina Czorsztyn, woj. małopolskie.  W tym roku strażacy rywalizować będą nie w Szczawnicy, a po raz pierwszy w nowym miejscu na terenie położonego w przepięknej górskiej scenerii Ośrodka Czorsztyn - Ski w Kluszkowcach. Zawody trwają dwa dni i bez wcześniejszych eliminacji biorą w nich udział jednostki OSP z całego kraju. Drużyny składają się z 5 osób. Olimpiada rozgrywana jest z podziałem na drużyny pożarnicze druhów, druhen oraz drużyny mieszane składające się z 3 druhów i 2 druhen lub 2 druhów i 3 druhen. Można także zgłosić drużynę, składającą się z zawodników z kilku jednostek OSP np. reprezentację miejscowości, Gminy lub powiatu. Dopuszczamy do startu w drużynie w każdym z podziałów do 2 zawodników reprezentujących daną jednostkę OSP, którzy przed terminem zawodów ukończyli 15 lat. Na wyznaczonej w górskim terenie trasie od momentu startu do chwili przekroczenia linii mety, drużyny mają w jak najkrótszym czasie do zaliczenia różne kolejno następujące po sobie przeszkody i zadania - po kilkanaście każdego dnia.

Serdecznie zapraszamy również kibiców wraz z rodzinami na imprezę sportową, podczas której nie zabraknie sportowych  emocji, świetnej zabawy oraz dodatkowych atrakcji. Zawody rozpoczynają się: sobota o godzina 11.00, niedziela godzina 10.00.

 

Organizatorzy Zawodów:

Dariusz i Zbigniew Tokarscy Tok-Bike / Tevent Szczawnica

Współorganizator

Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego w Krakowie

 

Kontakt w sprawie zawodów: tel. 731 880 083 , tokbike1@op.pl

Info:   Osp-sport - Szczawnica - Organization | Facebook ,  zosprp.malopolska.pl 

Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego w Krakowie - Wszelkie Prawa Zastrzeżone     na stronie:  | odwiedziny: