17-02-2019, imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Lukasz


Aktualności

IX Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze
Autor: Łukasz , 2018-07-17 10:08:28

W dniu 14 lipca 2018 r. zostały przeprowadzone IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze  Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu krakowskiego-ziemskiego. Zawody odbyły się na boisku sportowym LKS Wisła Jeziorzany w Jeziorzanach, gm. Liszki i były objęte patronatem Starosty Krakowskiego - Wojciecha Pałki. W zawodach udział wzięło 29 drużyn pożarniczych jednostek - 17 drużyn męskich i 12 drużyn żeńskich. Zawody zostały przeprowadzone w dwóch punktowanych konkurencjach tj: sztafeta pożarnicza 7 x 50 m. i ćwiczenie bojowe.

Klasyfikacja końcowa zawodów w poszczególnych kategoriach wg kolejności miejsc;

Seniorzy grupa „C” kobiety;

1. OSP Poskwitów 

2. OSP Bębło

3. OSP Bosutów

4. OSP Miłocice

5. OSP Wołowice

6. OSP Nowa Góra

7. OSP Sułoszowa II

8. OSP Więcławice

9. OSP Tomaszowice

10. OSP Przeginia

11. OSP Świątniki Górne

12. OSP Konary

Seniorzy grupa „A” mężczyźni;

1. OSP Bosutów

2. OSP Waganowice

3. OSP Złotniki

4. OSP Miękinia

5. OSP Wielmoża

6. OSP Maszyce

7. OSP Skrzeszowice

8. OSP Sieciechowice

9. OSP Książnikczki

10. OSP Przeginia

11. OSP Kaszów

12. OSP Konary

13. OSP Świątniki Górne

14. OSP Radwanowice

15. OSP Zagacie

16. OSP Wielka Wieś

17. OSP Krzęcin


Zawody zostały zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego Kraków-ziemski, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, Urząd Gminy Liszki. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w swoich kategoriach, uczestnicy zawodów otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody finansowe od Starosty na zakup sprzętu. Miejsca od 4 do 6 otrzymały wyróżnienie finansowe od Starosty. Dodatkowo za I miejsce w grupie "C" zwycięzca otrzymał defibrylator ćwiczebny ufundowany przez firmę AVIVA, zwycięzca w grupie "A" otrzymał nagrodę ufundowaną przez firmę VegaDruk. Wójt Gminy Liszki ufundował puchar i nagrodę rzeczową jako wyróżnienie dla drużyny, która zajęła 12 miejsce w kategorii "C". Zawody zostały przeprowadzone w duchu sportowej rywalizacji przy bardzo dobrych warunkach technicznych i organizacyjnych. Pogoda również dopisała do samego końca. 

Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego w Krakowie - Wszelkie Prawa Zastrzeżone     na stronie:  | odwiedziny: