28-05-2018, imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm


Aktualności

OSP Głębowice Laureatem "FLORIANY 2017"
Autor: Łukasz , 2017-05-09 10:20:43

W dniu 4 maja 2017 roku w siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” w Karolinie na uroczystej Gali Finałowej, I edycji Konkursu FLORIANY poznaliśmy laureatów. Kapituła konkursu wyłoniła zwycięzców  wśród których, w kategorii  XI - „ Współpraca zagraniczna”  Inicjatywa: Witamy w Polsce – 2016 (za współpracę OSP Głębowice z  JF GLIENICKE/NORDBAHN) –statuetkę, dyplom i nagrodę Zarządu Głównego odebrali przedstawiciele Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Głębowicach wraz z druhnami z MDP dh Karoliną Obstarczyk, Beatą Nowak. To była miła niespodzianka dla OSP szczególnie, że w gronie osób wręczających oprócz prezesa ZG ZOSP RP w Warszawie dh Waldemara Pawlaka, członków kapituły, obecny był dh Kazimierz Sady, dyrektor Zarządu Wykonawczego ZOSP RP woj. małopolskiego w Krakowie.

Gratulujemy młodzieży, opiekunom uczestniczącym w wymianie. Życzymy sukcesów  oraz spełnienia strażackich marzeń. To piękny prezent z okazji „Dnia Strażaka” .

Więcej na : http://floriany.zosprp.pl/?page_id=809

Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego w Krakowie - Wszelkie Prawa Zastrzeżone     na stronie:  | odwiedziny: