21-07-2018, imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel


Aktualności

I Powiatowe Zawody Wędkarskie OSP Powiatu Oświęcimskiego
Autor: Łukasz , 2017-08-07 09:07:27

 

5 sierpnia 2017 r. na  zbiorniku wodnym OSP Graboszyce, gm. Zator odbyły się   I Powiatowe Spławikowe Zawody Wędkarskie Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Oświęcimskiego zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Oświęcimiu.

W zawodach wzięło udział 11 trzyosobowych drużyn w skład których wchodzili strażacy ochotnicy oraz członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu powiatu oświęcimskiego. Strażacy walczyli o zwycięstwo drużynowe. Zwyciężyła drużyna OSP Graboszyce, II miejsce zajęli  druhowie  OSP Zator, III miejsce OSP Stawy Monowskie.

Zawody odbyły się przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, Burmistrza Zatora,  Pana Franciszka Sałaciaka, ROK w Zatorze, ZOG oraz OSP Zator, ZOP ZOSP RP w Oświęcimiu oraz nieocenionej pomocy KGW w Zatorze.

Jak podsumował prezes Oddziału Powiatowego Jerzy Obstarczyk- pomysłodawca zawodów: „Impreza była okazją do integracji pokoleniowej strażaków ochotników. Jak się okazało wędkowanie  to pasja wielu strażaków i członków MDP, a także odskocznia od codziennej niejednokrotnie trudniej i niebezpiecznej służby strażaków ochotników w ratowaniu życia i mienia mieszkańców naszego powiatu”.

Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego w Krakowie - Wszelkie Prawa Zastrzeżone     na stronie:  | odwiedziny: